Album tradycyjny idealnym prezentem dla miłośników scrapbookingu

0
49

Scrapbooking to sztuka ręcznego dekorowania albumów i kartek. Początkowo zaczęła się jedynie od upiększania starych albumów. Obecnie to pewnego rodzaju sposób na biznes i tworzenia rzeczy, których nie można kupić w żadnym sklepie. Dla innych to po prostu sposób kreatywnego spędzania wolnego czasu. Do rozpoczęcia przygody ze scrapbookingiem wystarczy album na zdjęcia wklejane i otwarta na pomysły głowa. Album tradycyjny to z pewnością doskonały prezent na imieniny, dzień kobiet czy inną okazję dla miłośniczki zdobienia papieru różnymi technikami. W ten sposób można również stworzyć oryginalny dodatek do prezentu, a coś w co włożyło się sporo wysiłku, z pewnością zostanie bardzo docenione.

Album do wklejania zdjęć – doskonały prezent na Dzień Matki

Jeśli twoja mama jest miłośniczką robótek ręcznych, a w młodości uwielbiała wycinać skrawki gazet i wklejać je do albumu, to można powiedzieć, że nie będąc tego świadomą, stała się jedną z prekursorek scrapbookingu w Polsce. Oczywiście zdobienie albumów znane było od wielu lat, jednak dopiero kilkanaście lat temu przyjęło tę obco brzmiącą nazwę. Książka ze skrawkami brzmi raczej mało atrakcyjnie, być może stąd jej zaadaptowanie do naszego języka. Dla miłośniczki wycinania wzorów w papierze, wykonywania papierowych kwiatów, album tradycyjny będzie doskonałym prezentem. Jeśli nie masz pomysłu na prezent na Dzień Matki, a twoja mama jest pozytywnie zakręcona na punkcie wklejania zdjęć do albumu, to pomysł masz jak znalazł. Możesz do albumu dokupić gotowe zestawy do scrapbookingu, których nie brakuje zarówno w pasmanteriach, jak i sklepach z artykułami papierniczymi.

Podaruj maszynę do scrapbookingu w prezencie na urodziny

Wiele dzieci lubi wykonywanie prac plastycznych, a dużą frajdę sprawia im wklejanie zdjęć z babcią czy mamą i dopytywanie ich mimochodem o wiele szczegółów z życia. Aby wspólna praca była jeszcze przyjemniejsza i nie skończyła się na jednym albumie tradycyjnym, warto podarować dziecku maszynę tnąco-wycinającą do scrapbookingu, zwłaszcza, jeśli samemu lubi się tego typu prace. Do niej można dokupić profesjonalne wykrojniki, z różnymi kształtami i tworzyć prawdziwe cuda na papierze. Tak udekorowany album na zdjęcia wklejane będzie prawdziwą ozdobą komody czy regału.

Skarbnica wspomnień dla dziecka

Niektórzy prezenty kupują na ostatnią chwilę, a inni przygotowują je pieczołowicie przez dłuższy czas. Niewątpliwie takim prezentem może być album tradycyjny z wklejonymi do niego zdjęciami odpowiednim opisem i dołączonymi ozdobami. W misternym wykonaniu takiego albumu pomogą akcesoria do scrapbookingu, którymi może być właściwie wszystko. Nie potrzeba tutaj inwestowania w drogi sprzęt. Świetnie nadadzą się zakupione w pasmanterii tasiemki i koronki, a także różnej wielkości guziki, czy nawet mulina do wyszywania. Strony w albumie można opatrzyć własnoręcznie wykonanymi na papierze haftami. Wystarczy odrobinę wprawy i odpowiednio gruba igła. Tak wykonany album tradycyjny może być prezentem dla dziecka z okazji 18 urodzin, czy ukończenia szkoły z wklejonymi do niego ważnymi i zabawnymi zdjęciami, które przypominają o ważnych dla niego i wspólnych chwilach.

Podziękuj rodzicom w oryginalny sposób

Album do wklejania zdjęć możesz również kupić na specjalną okazję. Jeśli jesteś miłośniczką rękodzielnictwa i szukasz odpowiedniego prezentu dla rodziców, który wręczysz jako podziękowanie na twoim ślubie, to własnoręcznie zdobiony album będzie świetnym prezentem. Możesz wkleić do niego również trochę zdjęć, a część pozostawić rodzicom na własne wspomnienia. To z pewnością sentymentalny prezent, który przypadnie im do gustu.

Niektórzy są miłośnikami wykonywania rękodzieł, a inni uwielbiają dostawać takie rzeczy. Dla jednych i drugich doskonałym prezentem będzie album na zdjęcia wklejane, który można dowolnie ozdobić. Zwykle, kiedy raz się spróbuje to ta pasja pozostaje na dłużej, zwłaszcza, że scrapbooking to bardzo relaksujące zajęcie. Jeśli szukasz sposobu na odstresowanie, to z pewnością jest to jedna z dobrych metod.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here