Jak uzyskać wysoką pozycję w google?

0
87

Pozycjonowanie stron w Warszawie można porównać do biegów sportowców. Każdy z nich chce zdobyć pierwsze miejsce, dąży do prześcignięcia konkurentów, trenuje na co dzień, dba o kondycję i odżywia się wartościową dietą. Podobne działania podejmujemy, zajmując się pozycjonowaniem stron www, czyli zwiększaniem ich pozycji w wyszukiwarce Google, dążąc do top3.

Jakie są sprawdzone sposoby na wysokie pozycje w Google?

Jako doświadczona agencja SEO Warszawa, Blumo ma sprawdzone sposoby na ulepszenie widoczności w Google każdego sklepu internetowego, serwisu czy wizytówki firmowej. Oto kilka z nich:

  • wartościowe i unikalne teksty – content powinien być tworzony z myślą o użytkownikach, czyli w pełni zaspokajać informacje na temat zapytań, które wpisują do wyszukiwarki; niedozwolone są duplikaty zewnętrzne i wewnętrzne – tekst powinien być unikalny. Co więcej, content przyjazny dla użytkownika to nie tylko merytoryczne treści, ale również atrakcyjne wizualnie – wszelkie grafiki, tabele czy infografiki są mile widziane. Warto też pisać w sposób przejrzysty, listami wypunktowanymi oraz robić tematyczne przerwy – nikt chyba nie lubi czytać tekstów w formie wypracowań.

  • link building – czyli umieszczanie odnośników ze źródeł zewnętrznych i wewnętrznych, tzw. linków. Liczy się ich jakość, czyli umieszczanie serwisów zaufanych, znanych i wartościowych pod względem tematycznym. Warto nawiązywać współpracę z portalami, a także udzielać się na forach internetowych czy grupach na Facebooku.

  • title i meta description – tagi w SEO to istotny element pozycjonowania stron w Warszawie. Tytuł i meta opis przedstawiają stronę w wyszukiwaniach organicznych w Google. Są bardzo istotne, bo w kliku słowach musimy zamieścić „esencję” danej strony, zachęcić i zaciekawić użytkownika do wejścia. W subtelny sposób warto umieścić w opisie słowa kluczowe, np. pozycjonowanie stron cennik czy reklama adwords Warszawa, które stają się wówczas pogrubione. Ważne jest, aby zachowywały długość odpowiednio 60 i 160 znaków.

  • SSL – czyli protokół bezpieczeństwa przesyłanych danych staje się obecnie elementem niezbędnym na stronach. Używany jest zawsze podczas płatności w sklepach czy bankach, jednak od 2014 roku Google ustanowiło go czynnikiem rankingowym dla wszystkich witryn. Po zmianie należy pamiętać o przekierowaniu adresu URL z wersji bez SSL na nową!

To jedynie kilka przykładów taktyk Blumo. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem pozycjonowania stron w Warszawie i nawiązania współpracy!

Reklama AdWords Warszawa – na czym polega?

Kampania AdWords Warszawa to system reklam w Google polegający na reklamach tekstowych w wyszukiwarce Google i reklamach graficznych w sieci reklamowej. Są to dwa główne typy kampanii, poza tym istnieją jeszcze reklamy w obszarze zakupów Google, promocji aplikacji czy wideo. Reklamy AdWords w Warszawie zobaczymy na samej górze w wyszukiwarce, gdyż pojawiają się nad wynikami organicznymi. Mamy możliwości tworzenia ciekawych, płatnych kampanii pozwalających na konkretne targetowanie. Aby rozpocząć pracę, trzeba założyć konto na platformie. Blumo pomoże Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty dzięki reklamie AdWords w Warszawie, zajrzyj na pozycjonowania stron cennik i wybierz profesjonalną agencję SEO już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here