Głośnik przenośny bluetooth marki Gogen

0
188

Gogen wprowadził na rynek kilka bardzo ciekawych pozycji z kategorii głośników przenośnych. Modele od małych, po bardzo duże cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny!

Najtańszy model można kupić za niecałe 100zł, jest to BS248B. Całkiem designerski i nieduży głośniczek z akumulatorem 2000mAh pozwala na nawet 4h ciągłego grania. Może posłużyć także jako zestaw głośnomówiący.

Największy z głośników marki Gogen to model BPS733. Posiada dwa wbudowane głośniki o mocy 200W każdy. Takie cudo nada się już na każdą imprezę i nikt nie będzie skarżył się, że muzyka jest za cicho ;-). Dla podniesienia imprezowego nastroju posiada wbudowane światła, a także wejścia AUX pozwalające na podpięcie dwóch gitar, mikrofonu i gitary lub dwóch mikrofonów. Posłużyć może więc jako wzmacniacz dla każdego początkującego muzyka. Ten model niestety działa tylko na zasilaniu sieciowym.

Nieco mniejsze modele kosztujące do 400zł to BPS686 oraz BPS686X, czy BPS898. Poza możliwością pracy na zasilaniu sieciowym mają także wbudowaną baterię i mogą grać od 4-6h. Oczywiście wszystko zależy od głośności muzyki. Posiadają po dwa wbudowane głośniki 30W. Głośnik ten nada się na każdą domówkę, a także większość imprez plenerowych. Tak jak jego większy sieciowy model posiada możliwość włączenia imprezowych świateł.

Nieco mniejszym modelem jest BPS626, ten posiada jeden głośnik 30W, a następny pod względem wielkości jest BPS528B za niecałe 250zł.

Przekrój oferty głośników tej marki jest bardzo bogaty, każdy znajdzie sprzęt dla siebie o odpowiedniej mocy i będzie mógł cieszyć się dobrym dźwiękiem w każdym miejscu i o każdej porze ;-).

Kto najlepiej skorzysta z głośników tej marki? Są to produkty przeznaczone dla młodzieży, mają ciekawy wygląd, solidne wykonanie, prezentują dobrą jakość (o ile nie bardzo dobrą) dźwięku. W swojej cenie możliwe, że są najlepszym wyborem na rynku. Oczywiście każdy po chwili poszukiwania znajdzie też wielokrotnie droższe modele innych marek, ale warto zadać sobie pytanie, czy warto? Różnica w jakości może nie być zauważalna.

Co najbardziej liczy się w przenośnych głośnikach?

Otóż co najdziwniejsze to nie zawsze jest sama przenośność, ale możliwość zastosowania w bardzo wielu sytuacjach! Na każdej imprezie, czy każdym rodzinnym spotkaniu muzyka pełni ważną funkcję, jeśli nie do tańca, to leci w tle i robi przyjemną atmosferę. W głośnikach przenośnych ważne jest, aby dało się je łatwo i szybko podpiąć do dowolnego urządzenia z muzyką (np. smartfona). Ważne jest, aby szybko się ładowały, a także, aby miały możliwość odbioru zwykłych stacji radiowych. Mniejsze modele można postawić na stole, więc wcale nie muszą być głośne, aby robiły świetny nastrój. Większy model dobrze by było, gdyby grał w każdej pozycji i prezentował się przy tym należycie. Czas pracy na baterii jeśli sięga kilku godzin, to w 90% przypadków będzie zupełnie wystarczający.

Gdzie można znaleźć takie głośniki?

W Ceneo łatwo wyszukać różne oferty. Nam rzuciła się w oczy oferta głośników bezprzewodowych Gogen w sklepie ElektroGuru.com gdzie ta marka zajmuje główną pozycję w tej kategorii i pokazana jest w całej swojej krasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here